تجربه

15 ساله در بندرعباس

رضایت

87% مشتریان

اجرای پروژه

بیش از 100 پروژه موفق

پرسنل

متخصص و با تجربه

درباره هلدینگ ما

مجموعه رادمان از سال 1384 با نام دکوراسیون المهدی فعالیت خود را در بندر عباس آغاز کرد و خیلی زود گستره فعالیتی خود را در استانهای جنوبی توسعه داد.

رادمان هم اکنون علاوه بر شعبه های سیرجان و کرمان در بندر عباس نیز دارای مجوز ازصنعت و معدن و اتاق اصناف در زمینه فعالیت فروشگاه بزرگ و همچنین دارای پروانه بهره برداری کارگاه در شهرک صنعتی شماره 2 می باشد.

فروشگاه و مجموعه درب و پنجره رادمان نیزبه صورت کاملا حرفه ای و تخصصی بخش مهمی از مجموعه بزرگ رادمان است  که در راستای اهداف مجموعه که ارائه محصولات با کیفیت ساخت بالا و قیمت مناسب بسیار موفق بوده است. رادمان همچنین با بهره گیری از دو انبار بزرگ در شهر بندر عباس در زمینه پخش متریال دکوراسیون داخلی در جنوب کشور قوی و شناخته شده است.

 رادمان در تمام خدمات خود متخصص است و از پیمانکار جزاستفاده نمی کند از درب و پنجره تا کابینت و کناف و کاغذ و…

برترین خدمات را با هلدینگ ما تجربه کنید

برخی از خدمات ما

اجرای انواع پروژه های طراحی داخلی و دکوراسیون تجاری ، مسکونی ، هتلی ، اداری

چرا هلدینگ رادمان ؟

  • استفاده از متخصصین حوزه معماری
  • استفاده از بهترین و با کیفیت ترین متریال
  • قیمت مناسب محصولات و خدمات
  • اجرای پروژه ها در اسرع وقت
  • تجربه 15 ساله در زمینه طراحی و دکوراسیون
  • بازدید و مشاوره در شهر بندرعباس به صورت رایگان
15
سال تجربه در بندرعباس
درباره ما

هلدینگ تخصصی رادمان مجموعه ای از برترین معماران و طراحان در بندرعباس

فلسفه طراحی ما بر انسان استوار است. زمانی که می‌خواهیم فضایی را طراحی کنیم، اول با آدم‌ها صحبت می‌کنیم. همدلی با آدم‌هایی که می‌خواهند در آن فضا زندگی کنند و زمان بگذرانند؛ برای ما بسیار حیاتی است. در پروژه‌های اداری، برند سازمان و راحتی و کارایی کارکنان آن نقش بسیار مهمی در طراحی ما بازی می‌کنند. در پروژه‌های هتلی، ما به عنوان طراح درگیر ایده پروژه خواهیم شد؛ زیرا معتقدیم طراحی یک هتل باید هم برای مسافران آن جذاب باشد و هم از منظر اقتصادی توجیه‌پذیر باشد. در پروژه‌های مسکونی نیز ما با تک‌تک اعضای خانواده همدلی می‌کنیم. با آن‌ها گفتگو می‌کنیم تا فضاهای خصوصی و اشتراکی‌شان را مطابق روحیه آن‌ها طراحی کنیم.

علیرضا عابدی

مدیر عامل

ویژگی های ما

نمونه هایی از ویژگی های برتر
هلدینگ رادمان

مهندسین با تجربه

افتخار ما انجام پروژه های شما به صورت کاملا حرفه ای و در کمترین زمان ممکن می باشد، مجموعه از بزرگترین و با تجربه ترین متخصصین طراحی و اجرای دکوراسیون در بندرعباس

سرعت بالا در اجرا

“زمان” در پیشرفت پروژه های شما برای هلدینگ رادمان از اهمیت بالایی برخوردار است، با تلاش مضاعف و به کار گیری تیم های کاری می توان اقدامات موثری در سرعت بخشیدن به پیشرفت و توسعه این پروژه انجام داد.

متریال مرغوب

یکی از نکات مهم و با اهمیت در بالابردن کیفیت استفاده از مرغوب ترین متریال موجود در بازار می باشد که عمدتا وارداتی و از نوع درجه یک می باشد.بی شک کیفیت بالای متریال و مواد اولیه مرغوب در ظاهر و زیبایی محصولات نیز بسیار ملموس و قابل مشاهده است.

    درخواست مشاوره و بازدید

    X